Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş

1992 yılında kurulan şirketimiz, 2002 yılında emeklilik şirketine dönüşme iznini alarak, hayat sigortacılığı faaliyetlerine bireysel emeklilik faaliyetlerini de ekledi.

Ana hissedarımız Garanti Bankası ile yarattığımız sinerjik iş birliğinin de gücüyle çok kısa sürede sektörün öncü şirketi olduk.

Avrupa'nın en güçlü sigorta şirketlerinden Achmea ile 2007 yılında yaptığımız ortaklık anlaşmasıyla birlikte Avrupa'daki ürün çeşitliliğini ülkemizde de sunmaya başladık.

Banka sigortacılığını en etkin kullanan şirket olarak; 12 bölge müdürlüğümüz ve 1000'e yakın Garanti Bankası şubesinde, müşterilerimize en hızlı ve yaygın şekilde hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerimizin merkezine koyuyoruz. Pek çok ihtiyaca yönelik, bugününüzü ve yarınınızı kolaylaştıran ürünlerimizle size finansal getiri sağlamanın yanı sıra, bugününüzde ve yarınınızda yanı başınızda oluyor, mutlu olmanız için size yol gösteriyoruz.

Başlıca Rekabet Avantajlarımız:

  • Garanti markasından aldığımız güç
  • Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız
  • Teknolojik altyapımız
  • Reasürans kapasitemiz
  • Güçlü sermayemiz ve finansal yapımız
  • Banka sigortacılığını etkin kullanmamız
  • Alternatif dağıtım kanallarındaki üstünlüğümüz
  • Yaratıcı ve yetkin insan kaynağımız

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş HİZMETLER

Garanti Emeklilik YAŞA

Garanti Emeklilik YAŞA, müşterilerimizin hayatı dolu dolu yaşamaları için hayata geçirdiğimiz birbirinden farklı birçok hizmet ve avantajlar sunan ayrıcalıklı bir dünya… Garanti Emeklilik YAŞA ile müşterilerimize özel indirimlerle gerçekleştirdiğimiz hobi etkinlikleri ve aktivitelerle müşterilerimiz sosyal hayatlarını zenginleştiriyor. Bu renkli dünyada yaşamak şahane! Siz de Garanti Emeklilik Yaşa ile hayatı doyasıya yaşamak ister misiniz? Maviliğin Heyecanını Yaşamak isteyenler için teknemiz marinada kaptanını bekliyor! Lezzeti Yaşamak isteyenlerdenseniz haydi yemek etkinliklerimize! Sağlıklı Yaşamaya kim önem vermez ki? Yoga sınıfımızda matınızı ayırttık bile! Konserlerden sergilere koşarak Kültür Sanatla Yaşamak mı istersiniz? Biletleriniz şimdiden hazır! Doğayı, yepyeni yerleri Keşfederek Yaşamaya ne kadar ihtiyacımız var değil mi? Öğrenmenin yaşı yok diye boşuna dememişler, İtalyanca mı yoksa İngilizce mi Öğrenerek Yaşamak istersiniz? Ve tabii ki çocuklarımızı da unutmadık! Birbirinden eğlenceli ve geliştirici etkinliklerimizde onlar da Çocukça Yaşayacaklar! İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya şehirlerinde sağladığımız ayrıcalıklar dünyasına sizi de bekliyoruz. Hayatı Avantajlarla Yaşamak Şahane! Bu dünyanın ayrıcalıklarını yaşamak için özel bir üyelik gerekmiyor, Garanti Emeklilik'ten bireysel emekliliğiniz veya hayat sigortanızın olması yeterlidir. 1. derece yakınlarınızı (anne, baba ve çocuk) ve eşinizi de aramızda görmekten her zaman mutluluk duyarız. Ayrıca 1 misafiriniz de etkinliğe sizinle birlikte katılmak şartıyla indirimli ücretlerden faydalanabiliyor. Her ay sizler için özel olarak hazırladığımız etkinlik ve aktivitelerde yerinizi almak için bültenlerimizi takip ederek katılacağınız etkinliğe başvurunuzu yapabilirsiniz, üstelik size özel %50'ye varan indirim fırsatlarıyla! Başvurunuz sonrası tüm kayıt işlemleri Garanti Emeklilik Yaşa ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu avantajlardan faydalanmak için tek yapmanız gereken yaşamak istediğiniz etkinliği seçmek. Sadece Garanti Emeklilik müşterileri, Garanti Emeklilik Yaşa avantajlarından faydalanabilirler.


HİZMETLERİMİZ  0(555)171-4488